Bolyai anyanyelvi versenyek eredményei 2015. ősz

Az idei évben iskolánkból sok csapat indult a kerületi  anyanyelvi versenyen. Alább közöljük az eredményeket:

Alsósok eredményei:

Évf. Csapatnév Csapattagok Pontszám Helyezés
3 3OSBK Deák Sebestyén
Marton Oszkár
Várszegi Kristóf
Kotz Bálint
153 pont 17. hely
3 Kisgömböc Horváth Zsombor
Pulai Hanna
Kovács Teréz
Horváth Zsófia
151 pont 24. hely
4 Tündérek Hollán Júlia
Okoltsny-Soós Mirtill
Székely Zita
Dabóczi Mária
169 pont 27. hely
4 Katicabogarak Karacs Villő
Bauer Blanka
Csókay Anna
Telegdy Rita
164 pont 34. hely
4 Magyarok nyilai Lakatos Márk
Márton Aramisz
Körtélyesi Viktor
Szemes Dániel
108 pont 106. hely

 

A felsősök eredménye:

 

5 Nyelvtudósok Mészáros Brigitta
Czakó Zoé
Laborczi Hanna
Keresztes Dorina
126 pont 69. hely
5 Medúzák Borka Cecília
Tarcsai Mária
Ternovics Lilla
Piringer Ágnes
113 pont 82. hely
7a Eszetlen szürke szamarak Hantos Adél
Hajder Kinga
Kunszt Johanna
Tolnai Imola
154 pont 6. hely
(díjazott csapat)
7a DóMaricaKataMiii? Götze Dóra
Csiszér Noémi
Székely Kata
Veress Mária
143 pont 14. hely
7a Disznók Kiss Imre
Hódi Balassa
Rőth Dávid
Koch Ádám
130 pont 30. hely
7a PLX Scheidler Zorka
Werner Eszter
Vornicu Laura
Kedves Réka
128 pont 34. hely
8b Agyfullánk Hódi Mandula
Kecskés Dorka
Csajbók Levente
Szabó Dániel
175 pont 1. hely
(díjazott csapat)
8a Tehéncicák Ostorházi Kinga
Kun Bianka
Bonev Krisztián
Kiss Bertalan
121 pont 35. hely

 

A gimnazisták eredménye a kerületi versenyen:

 

Évf. Csapatnév Csapattagok Pontszám Helyezés
09 Ukrán Harcikecskék Bolyki Levente
Gránicz Soma
Aliczky Zsófia
Paller Éva
158 pont 10. hely
09 Szederkék Bagyinszki Ábel
Hugauf Soma
Simon Ákos
Dallos Beatrix
151 pont 13. hely
09 Eperkék Andróczi Tamás
Péter Dorottya
Péter Balázs
Götze Lilla
145 pont 16. hely
09 Bromando Czipott Benedek
Járai Gergely
Rieger Ádám
Endrekovics Kristóf
137 pont 21. hely
09 Analfabéták Kökény Eszter
Molnár Boglárka
Sárándi Ábel
Nagy Kamilla
137 pont 23. hely
09 Gyűrűsfarkú makik Révay Nicole
Belák Anna
Tóth Kristóf
Halász Péter
137 pont 23. hely
09 Anonymus Erdei Johanna
Nyuli Barnabás
Jáky Mátyás
Szeifert Cintia
132 pont 28. hely
09 János Pál Eördögh Péter
Kállay Katalin
Stekovics Bálint
Habuda Máté
126 pont 34. hely
09 Krumplistészta Palásthy Bende
Hegedüs Levente
Illés Károly
Hajdinák Gergely
114 pont 41. hely
10 Veronika kincse Palásthy Levente
Kiss Anikó
Svindt Mária
Bolyki Gergő
151 pont ??
(díjazott csapat)